Договір оферти

Угода з користувачем


Веб-сайт royalsmok.com/ (далі - Сайт) призначений лише для осіб, що досягли 18 років, що проживають в Україні і споживають нікотиновмісні та тютюнові вироби (далі – "Ви" або "Покупець"). Для користування Сайтом Вам необхідно ознайомитися і погодитися з даною Угодою з користувачем (далі – "Угода"). Якщо Ви не згодні з Угодою, Ви не можете використовувати Сайт.

Сайт належить ТОВ Новатек Продакшн, 

58008, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ПЕРЕЯСЛІВСЬКА, будинок 4, квартира 16

код ЄДРПОУ 42492269 (далі – "Продавець").

Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином https://royalsmok.com/ надалі "Продавець", і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа підприємець), надалі «Покупець».

Цей Договір визначає умови покупки квітів і подарунків, надалі «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.

Договір є публічним згідно зі ст. 633 та ст. 641 Цивільного кодексу України та є еквівалентом "усної угоди", та має належну юридичну силу.

 У відповідності зі ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов цього договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, є факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або в інший спосіб) товару.

У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають такі значення:

"Інтернет-магазин" - сайт Продавця, створений для укладення Договорів роздрібної купівлі-продажу, після ознайомлення Покупцем із запропонованим Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом.

"Продавець" - організація, незалежно від її організаційно-правової форми, та/або фізична особа-підприємець, який здійснює продаж товару.

"Товар" - продукція, пропонована до продажу і розміщена на сайті royalsmok.com.

"Покупець" - фізична та/або юридична особа, яка здійснює замовлення на сайті https://royalsmok.com/.

"Одержувач" - фізична та/або юридична особа, визначена Покупцем, яка повинна отримати замовлений Товар.

"Акцепт" - повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.

"Замовлення" - окремі позиції з асортиментного переліку товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки на сайті.


ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

Продавець здійснює продаж і доставку Товару згідно з чинним прейскурантом, опублікованим на сайті royalsmok.com, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов цього Договору.


Доступ до Сайту

Доступ до Сайту надається тільки Покупцям, які відповідають наступним умовам:

їм виповнилось 18 років,

вони є споживачами нікотиновмісних і тютюнових виробів,

вони проживають на території України,

вони погоджуються з даною Угодою.

Якщо Ви не відповідаєте наведеним вище умовам, Ви не можете переглядати Сайт та користуватися ним.

Здійснити замовлення продукції на умовах, викладених у цій Угоді, ви можете після проходження реєстрації на Сайті або введення персонального логіну та паролю, у разі, якщо Ви зареєстрований Покупець. Продавець зберігає за собою право контролювати доступ на Сайт і перевіряти використання Вами цього Сайту.


ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Формування замовлення.

Замовлення приймаються через сайт royalsmok.com в робочий час Продавця.

Вартість доставки згідно з тарифами компанії Нова пошта.

Якщо замовлення було повністю оформлене і оплачено Покупцем до 14:00, відправка відбувається в той самий день.

При оформленні замовлення Покупець повинен максимально точно вказати дані Одержувача. Невірна інформація, надана покупцем, може перешкодити виконанню замовлення в зазначений час. У такому разі доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Одержувача, але не більше, ніж на 12 годин з моменту оплати замовлення Покупцем.

Замовлення продукції

Ви можете замовити продукцію, представлену на Сайті, якщо Ви пройшли реєстрацію та відповідаєте умовам, викладеним у розділі Доступ до Сайту, а саме:

вам виповнилось 18 років;

ви є споживачем нікотиновмісних і тютюнових виробів;

ви проживаєте на території України*;

ви погоджуєтеся з даною Угодою.

Інформація про характеристики продукції, ціни та інша інформація викладені на Сайті лише у довідкових цілях.

Ви направляєте Продавцеві замовлення на продаж Вам продукції, натискаючи активне посилання "Купити" на сторінці відповідного продукту на Сайті та заповнюючи форму з даними щодо доставки та оплати.

Ваше замовлення вважається офертою Продавцеві про укладання договору купівлі-продажу продукції, вказаної на сторінці Сайту, на умовах, викладених на сторінці та у цій Угоді. Продавець може на власний розсуд відмовитись від продажу Вам продукції за Вашим замовленням.

З метою перевірки дійсності замовлення, перевірки Вашого віку, а також з інших питань, Продавець може зв'язуватися з Вами телефоном або за допомогою інших засобів зв'язку.

Продавець акцептує Вашу оферту та здійснює продаж у пункті шляхом відправки поштовим перевізником «Нова Пошта» на вказану адресу Покупця.

У випадку замовлення Вами продукції з оплатою online, замовлення вважається направленим Продавцеві з моменту списання коштів з Вашого карткового рахунку платіжним сервісом LiqPay або Приват24. Списані з Вашого рахунку кошти вважаються передплатою замовлення.

У випадку замовлення Вами продукції з оплатою при отриманні, замовлення вважається направленим Продавцеві з моменту переходу Вами за активним посиланням "Купити" на сторінці з формою для передачi Ваших персональних даних та адреси доставки.

Договір купівлі-продажу вважається укладеним між Вами та Продавцем на умовах, викладених у цій Угоді, з моменту підтвердження (акцепту) Вашої оферти Продавцем, про що Продавець інформує Вас за допомогою телефонного дзвінка, яким підтверджується номер Вашого замовлення та перелік позицій, які воно містить. Під знижками, у випадку їх надання, мається на увазі можливість замовлення та придбання Вами продукції за спеціальною ціною. Перехід права власності на замовлену Продукцію до Вас відбувається в момент акцепту Продавцем Вашої оферти.

Продавець обробляє замовлення з понеділка по п’ятницю, окрiм суботи, недiлi та святкових і неробочих днів у відповідності до законодавства України. Замовлення, здійсненні у неробочий час, будуть оброблятися найближчого робочого дня.


Оплата і доставка

Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.

Покупець оплачує вартість замовлення за Договором шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів на рахунок Продавця.

Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті royalsmok.com є чинними на момент здійснення замовлення.

Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення до того моменту, поки воно не оплачене.

Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на рахунок Продавця.

Покупцеві повідомлення про оплату замовлення надсилається на електронну адресу, що була вказана при оформленні замовлення.

Послуги платіжних систем, терміналів Покупець оплачує додатково.

Ви можете обрати спосіб оплати замовленої продукції з поміж доступних:

оплата online за допомогою платіжної системи LiqPay, Приват24;

оплата готівкою при отриманні замовлення (даний спосіб оплати доступний тільки за умови купівлі товару в магазині в м.Чернівці);

Загальна сума платежів, здійснених одним користувачем за один день, не може перевищувати 15 000 гривень.


Доставка

Доставка замовлення оформляється при сумі замовлення від 400 грн. та відбувається кур’єрською службою «Нова пошта» по всій території України до відділення «Нова пошта». Строки та інші умови доставки, не зазначені у цьому розділі Угоди, визначаються кур’єрською службою.

Під час доставки Ви повинні пред’явити документ, що підтверджує Вашу особу та вік.

** крім тимчасово окупованих території Донецької та Луганської області та АР Крим.


Порядок повернення та обміну

Тютюн, сигари, сигарети обміну та поверненню не підлягають.

У випадку, якщо товар не відповідає фото, була пошкоджена внутрішня частина упаковки(чорна поліетиленова етикетка з логотипом), ми можемо замінити товар лише у випадку повернення пошкодженої пачки. Перед поверненням вам необхідно представити фото чи відеодоказ пошкодження внутрішньої упаковки.

За транспортування і цілісність зовнішньої упаковки компанія відповідальності не несе.


Положення про конфіденційність

Продавець поважає таємницю приватного життя користувачів Сайту. Ми зобов'язуємося вжити відповідних заходів забезпечення безпеки персональних даних, які Ви надаєте нам, коли Ви відвідуєте і використовуєте цей Сайт. У даній Угоді ми описуємо всі види персональних даних, які ми отримуємо через даний Сайт, а також те, як ми їх використовуємо і кому ми їх надаємо, це свідчить про Вашу згоду, дану Продавцеві на обробку Ваших персональних даних.

Продавець зобов’язується вживати відповідних заходів для забезпечення безпеки персональних даних, які Ви надаєте під час користування Сайтом.

Користуючись Сайтом, Ви висловлюєте свою згоду з даним Положенням про конфіденційність. Якщо Ви не згодні з даним Положенням про конфіденційність, Ви не можете користуватися цим Сайтом.

Всі спірні питання вирішуються за домовленістю Сторін.


Як з нами зв'язатися

Ви можете звертатися до нас з будь-якими питаннями, які у Вас можуть виникнути у зв'язку з даними Умовами користування та Положенням про конфіденційність за телефонами вказаними на сайті.